Sezon: 2011 - 2012       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 23

Bramki KS Ożarowianka : 8' Rafał Kalbarczyk, 51' Kamil Melich
Kartki KS Ożarowianka : 15' Bartosz Kwiatkowski, 42' Maciek Soroka
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Bartłomiej Sidorski Artur Toruszewski, 46' Maciek Soroka Michał Ignaciuk, 46' Piotr Urban Krystian Lewandowski, 75' Łukasz Jasiński Rafał Michalski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Bartłomiej Sidorski, Krzysztof Kalbarczyk, Rafał Kalbarczyk, Bartosz Piec, Maciek Soroka, Paweł Radzikowski, Bartosz Kwiatkowski, Kamil Melich, Łukasz Jasiński, Piotr Urban Rezerwowi: Michał Ignaciuk, Artur Toruszewski, Krystian Lewandowski, Rafał Michalski
Zobacz:     WYNIKI 23 KOLEJKI        TABELE LIGI

W spotkaniu z Perłą do pierwszej jedenastki powrócili Bartosz Piec, Kamil Melich, Piotr Urbański i Łukasz Jasiński. Na ławce rezerwowych znaleźli się  Michał Ignaciuk, Krystian Lewandowski, Artur Toruszewski a także nieobecny w tym meczu Grzegorz Węsek.

Mecz rozpoczął się od dobrej sytuacji w jakiej znaleźli się gospodarze, ale skuteczna interwencja naszego bramkarza zapobiegała utracie bramki. w 8 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Autorem bramki był Rafał Kalbarczyk, uderzeniem z ponad 30 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Po bramce do końca pierwszej połowy mecz toczył się w środkowej części boiska, gdzie akcje z jednej jak i drugiej strony, przeważnie były przerywane faulami. Godne odnotowanie w tej części gry był niepodyktowany rzut karny dla naszej drużyny.

Do drugiej części gry nasz zespół przystąpił z trzema zmianami. Do gry zostali delegowani Michał Ignaciuk, Krystian Lewandowski i Artur Toruszewski. Pierwszy stały fragment gry przyniósł nam bramkę. Po wykonanym rzucie rożnym przez naszego kapitana i wygranej walce Krystiana Lewandowskiego o górną piłkę, na piątym metrze znalazł się Kamil Melich, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce. W dalszej części gry lekką przewagę uzyskali gospodarze, ale nie potrafili przedostać się z futbolówką pod nasze pole karne aż do 75 minuty. W bocznym sektorze boiska grę jeden na jednego przegrał nasz obrońca, napastnik Perły dograł w nasze pole karne do niepilnowanego kolegi który umieścił piłkę w bramce. Po golu kontaktowym zespół z Perły chciał pójść za ciosem i strzelić bramkę wyrównując. W ostatnich minutach gra toczyła się przeważnie na połówce Ożarowianki co było dobrą okazją dla gry z kontry. Przez ten czas nie powstało żadne zagrożenie pod naszą bramką, ale mieliśmy w ostatnich minutach doskonałą sytuację. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Rafał Michalski, niestety nie wykorzystał tej okazji i spotkanie zakończyło się wynikiem 2 – 1 dla naszego zespołu.

Spotkanie te okazało się bardzo skomplikowane, stan murawy pozostawiał wiele do życzenia, decyzje sędziów również wzbudzały wiele kontrowersji z jednej jak i drugiej strony, również zespół z Perły postawił ciężkie warunki. Nasza drużyna wygrała ten mecz przede wszystkim charakterem i co najważniejsze, dzięki tej wygranej zmniejszyliśmy dystans do Olimpii na 5 punktów. Koleje spotkanie to mecz z Błonianką, która już sprawiła niespodziankę pokonując Olimpię w 21 kolejce.